Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 192 dni

Twoje IP: 54.82.10.219

"ZDROWO ŻYJ"

Sukces Mai Śnieg 010Maja Śnieg, uczennica klasy integracyjnej 7b, brała udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia, w której zajęła II miejsce w województwie wielkopolskim. To wielki sukces! Wcześniej uczennica brała udział w etapie szkolnym  - I miejsce i w etapie rejonowym  - I miejsce  oraz etap okręgowy w Poznaniu -  II miejsce. Maja osiągnęła to wszystko dzięki wytrwałej pracy i zaangażowaniu   w realizację projektu pt. "Zdrowy styl życia". Sama zaplanowała i wykonała zadania m.in. przeprowadziła aktywną przerwę z przedszkolakami, pogadankę i prezentację multimedialną pt."Zdrowo żyj" dla uczniów koła kulinarnego oraz happening "Ruch to zdrowie" na terenie naszej szkoły. Podczas tego ostatniego zadania rozdawała porady "metodą recepty" na długowieczność i dobre codzienne samopoczucie.

Finał jej przygotowań nastąpił 15 marca 2018 r. w Poznaniu, gdzie pisała test oraz prezentowała swój projekt. Opiekunem Mai była nauczycielka biologii p. Katarzyna Kacperska. Gratulujemy wielkiego sukcesu!!! Galeria