logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
426
5274
2188869

Twoje IP: 34.204.193.85

"ZDROWO ŻYJ"

Sukces Mai Śnieg 010Maja Śnieg, uczennica klasy integracyjnej 7b, brała udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia, w której zajęła II miejsce w województwie wielkopolskim. To wielki sukces! Wcześniej uczennica brała udział w etapie szkolnym  - I miejsce i w etapie rejonowym  - I miejsce  oraz etap okręgowy w Poznaniu -  II miejsce. Maja osiągnęła to wszystko dzięki wytrwałej pracy i zaangażowaniu   w realizację projektu pt. "Zdrowy styl życia". Sama zaplanowała i wykonała zadania m.in. przeprowadziła aktywną przerwę z przedszkolakami, pogadankę i prezentację multimedialną pt."Zdrowo żyj" dla uczniów koła kulinarnego oraz happening "Ruch to zdrowie" na terenie naszej szkoły. Podczas tego ostatniego zadania rozdawała porady "metodą recepty" na długowieczność i dobre codzienne samopoczucie.

Finał jej przygotowań nastąpił 15 marca 2018 r. w Poznaniu, gdzie pisała test oraz prezentowała swój projekt. Opiekunem Mai była nauczycielka biologii p. Katarzyna Kacperska. Gratulujemy wielkiego sukcesu!!! Galeria

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?