logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 4 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
210
1695
1498762

Twoje IP: 3.94.196.192

SZKOLNY FESTYN INTEGRACYJNY 2017

Dużą atrakcją dla naszych uczniów jest coroczny Festyn Integracyjny. W piątek 9 czerwca 2017 r. odbywał się pod hasłem „W zgodzie z przyrodą”. Na uczniów, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych, czekało mnóstwo atrakcji. Były różnorodne dmuchane zamki,  zjeżdżalnie, mega boisko piłki nożnej oraz kombinezony zawodników SUMO. Dzieci starsze chętnie korzystały z  Eurobungee, siłaczy: na rękę i z młotem, darta na rzepy. Na boisku szkolnym uczniowie mogli bliżej poznać wspaniałe wozy bojowe, strażackie i policyjne.  Ich załogi z cierpliwością odpowiadały na niekończące się pytania naszych uczniów. Dzieci na symulatorze, jakim była sztuczna krowa, mogły nauczyć się dojenia. Doskonałą atrakcją okazała się także Fotobudka. Wielu chętnych uczniów, pod okiem fachowców z Castoramy, sadziło fuksje i konstruowało karmniki. Dzieci mogły ozdobić swoje włosy oraz koszulki.

Tradycją szkolnego festynu jest zdobywanie punktów sprawnościowych niezbędnych do udziału w loterii fantowej. Dla tych, którzy pokonali wszystkie z przygotowanych torów przeszkód trafiły: tablet, zabawki, sprzęt sportowy, gadżety reklamowe i słodycze. Jak co roku na uczniów czekało pyszne jadło, które organizują rodzice oraz nauczyciele. Bufet obfitował w różnorodne smakołyki: serki, gzik i  pomidorowe sałatki, ciasta, lody, wafelki itp. Dużą popularnością cieszył się popcorn.

Dzięki wspaniałym sponsorom organizatorzy festynu, którymi byli nauczyciele świetlicy, mogli zapewnić wszystkim uczniom niezapomnianą zabawę. Cieszymy się, że festyn szkolny przebiegał w radosnej atmosferze i mamy nadzieję, że każde dziecko wyszło z niego zadowolone.

Dyrekcja szkoły, organizatorzy oraz uczniowie są wdzięczni i składają podziękowanie Radzie Rodziców, sponsorom, do których należą: E. Leclerc – Galeria Amber Kalisz, Colian Sp. z o. o. Zakład Kalisz – Produkcja wyrobów cukierniczych, Kilargo Sp. z o. o. Kalisz, Market budowlany Castorama Kalisz, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Kalisz, Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Kaliszu, Big Star Kalisz, Sery Pleśniowe LAZUR, Nadleśnictwo Kalisz – Lasy Państwowe, Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, i wielu, wielu innym darczyńcom. Galeria

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?