logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
804
1927
1511809

Twoje IP: 54.86.132.30

CZY TO ZABAWA, CZY NAUKA?

Stało się tradycją, że nauczyciele przyrody propagują warsztaty w formie zabawy, jako sposób zdobywania wiedzy. W  miesiącach maju i czerwcu odbyły się trzy takie rodzaje zajęć. Klasy czwarte uczestniczyły warsztatach kwiatowych – uczniowie uczyli się sadzić rośliny. Przy okazji dowiedzieli się jak chronić pszczoły przed wyginięciem i które rośliny zaliczamy do miododajnych. Dla uczniów klas piątych zorganizowano warsztaty mydlarskie ,podczas których samodzielnie wykonali pachnące, kolorowe mydełka. Uczniowie klas szóstych poszerzyli swoją wiedzę o kosmosie, o gwiazdach i planetach podczas zajęć w  mobilnym planetarium. Taka forma zajęć to nie tylko czas nauki ale i świetnej zabawy.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?