Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00 190 dni

1220391

Twoje IP: 52.91.90.122

CZY TO ZABAWA, CZY NAUKA?

Stało się tradycją, że nauczyciele przyrody propagują warsztaty w formie zabawy, jako sposób zdobywania wiedzy. W  miesiącach maju i czerwcu odbyły się trzy takie rodzaje zajęć. Klasy czwarte uczestniczyły warsztatach kwiatowych – uczniowie uczyli się sadzić rośliny. Przy okazji dowiedzieli się jak chronić pszczoły przed wyginięciem i które rośliny zaliczamy do miododajnych. Dla uczniów klas piątych zorganizowano warsztaty mydlarskie ,podczas których samodzielnie wykonali pachnące, kolorowe mydełka. Uczniowie klas szóstych poszerzyli swoją wiedzę o kosmosie, o gwiazdach i planetach podczas zajęć w  mobilnym planetarium. Taka forma zajęć to nie tylko czas nauki ale i świetnej zabawy.