Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
194
699
5030444

Twoje IP: 3.226.72.194

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 Dyplom Sprzatamy dla Polski 7

 

 

 

DyplomWielkoduchy

 

 

 

 Dyplom Akcja Zonkile 20232024

 

 

  

DyplomBohaterOn

 

 

 

PodziekowanieMaraton20232024

 

 

 

DyplomZapachSwiat

 

 

 

ZaswiadczenieTydzienAmerykanski

 

 

 

Podziekowanie NarodoweCzytanie2023

 

 

 

 Certyfikat Sprzatamy dla Polski

 

 

 

 Certyfikat SprzatanieSwiata2324

 

 

  

Dyplom Bieg Urwisa

 

 

 

Dyplom Rajd Wiosenne Majaki

 

 

 

 Dyplom Akcja Zonkile 20222023

 

 

 

Dyplom Sprzatamy dla Polski 5 edycja

 

 

 

  DyplomOgolnopolskiTurniejBezpieczenstwa

 

 

 DyplomRajdPTTKKamienieHistorii

 DyplomZielonyKadr

 

 

PodziekowanieSchronisko1

 SzkolaDoHymnuDyplom20221

 

 


 dyplomszkolapamieta2022

 

 

 Narodowe Czytanie - podziękowanie

 

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 


dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

7d w świecie emocji

phoca thumb m dyplomW roku szkolnym 2023/24 uczniowie klasy 7d wraz z wychowawcą zrealizowali program na godziny wychowawcze "Ja w świecie emocji" dla klas 7 i 8 przygotowany przez fundację „Uniwersytet Dzieci". Siódmoklasiści skupiali się na różnych obszarach, m.in. oswajaniu emocji, dbaniu o swoje granice, poznawaniu swoich mocnych stron czy budowaniu relacji z innymi.

Podczas godzin z wychowawcą uczniowie klasy 7d próbowali m.in. odnaleźć przyczynę „wybuchu" emocji Boskiej z serialu „Rodzinka.pl", sprawdzali, jak to jest komuś zaufać i jak to jest być odpowiedzialnym za kogoś, grając w ślepca i przewodnika, przekazywali sobie informacje, jak w „głuchym telefonie", żeby się przekonać, jak dochodzi do niedomówień. Klasa poświęciła też swój czas na przyjrzenie się zjawisku „Cyberprzemocy". Wspólnie obejrzeli kilka krótkich, ale przemyślanych filmików wideo opracowanych przez „Uniwersytet Dzieci". Materiały zawsze były przygotowane przez ekspertów i mogły stać się powodem do przemyśleń. Emocje to nieodłączny element naszego życia, stanowiący bardzo ważny temat do otwartych rozmów, a w tej dziedzinie prawdopodobnie każdy ma duży obszar do pracy.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?