Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
237
699
5030487

Twoje IP: 3.226.72.194

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 Dyplom Sprzatamy dla Polski 7

 

 

 

DyplomWielkoduchy

 

 

 

 Dyplom Akcja Zonkile 20232024

 

 

  

DyplomBohaterOn

 

 

 

PodziekowanieMaraton20232024

 

 

 

DyplomZapachSwiat

 

 

 

ZaswiadczenieTydzienAmerykanski

 

 

 

Podziekowanie NarodoweCzytanie2023

 

 

 

 Certyfikat Sprzatamy dla Polski

 

 

 

 Certyfikat SprzatanieSwiata2324

 

 

  

Dyplom Bieg Urwisa

 

 

 

Dyplom Rajd Wiosenne Majaki

 

 

 

 Dyplom Akcja Zonkile 20222023

 

 

 

Dyplom Sprzatamy dla Polski 5 edycja

 

 

 

  DyplomOgolnopolskiTurniejBezpieczenstwa

 

 

 DyplomRajdPTTKKamienieHistorii

 DyplomZielonyKadr

 

 

PodziekowanieSchronisko1

 SzkolaDoHymnuDyplom20221

 

 


 dyplomszkolapamieta2022

 

 

 Narodowe Czytanie - podziękowanie

 

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 


dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Spotkanie na Olimpie

phoca thumb m image00002127 maja bogowie i boginki z klasy 5a zaprosili na swój Olimp, czyli nietypową lekcję języka polskiego połączoną z językiem angielskim. Wejście na ucztę trzeba było jednak wykupić, wykazując się znajomością sylwetek samych gospodarzy, ich cech i atrybutów. Szczęśliwie wszyscy zostali dopuszczeni do skosztowania uciech, którymi były m.in. pokaz boskiej mody i pierwsze konferansjerskie próby zgromadzonych, trimino czy lektura komiksów z użyciem związków frazeologicznych o pochodzeniu mitologicznym. Kahoot jako podsumowanie utrwalonej wiedzy o bogach i herosach greckich wywołał prawdziwy chaos. Na szczęście obyło się bez walki o władzę czy zrzucenia kogokolwiek do Tartaru. Nie mamy wątpliwości, że srogi Zeus dopilnuje, aby nikt ze zgromadzonych nie okazał się plotkarzem - Syzyfem i nie zdradzał dzisiejszych boskich tajemnic.
Wszyscy zgodnie orzekli, że lekcja była ,,boska" i z pewnością zapadnie nam w pamięć, serca i umysły – prawdziwy nektar i ambrozja... Na zakończenie uczestnicy otrzymali dyplomy znawców mitologii podpisane przez boginki Olimpu – panie: Ewę Krawczyk i Agnieszkę Wąchałę-Kliszewską.

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?