Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
2238
1837
3489532

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Innowacja "Zapobiegaj zamiast leczyć" w klasach siódmych

phoca thumb m image005Zakończono realizację innowacji pedagogicznej wdrożonej przez p. Katarzynę Kacperską w klasach siódmych, obejmującą cały rok szkolny 2021/2022. W ramach innowacji omówiono szereg zagadnień związanych z wybranymi chorobami organizmu człowieka, a celem innowacji była profilaktyka omówionych chorób. Łatwiej zapobiegać chorobom układu pokarmowego i krwionośnego, jeżeli wdrożymy zasady prawidłowego odżywiania się, chorobom układu oddechowego, gdy człowiek pamięta o szkodliwości palenia tytoniu, a aby zadbać o układ wydalniczy, należy przestrzegać zasad higieny. Uczniowie rozmawiali, jak radzić sobie ze stresem, wykorzystując metodę „recepty" i że aktywność fizyczna zawsze poprawia samopoczucie. Kilka fotografii przypomni działania siódmoklasistów, działających pod kierunkiem p. Kasi - obejrzyjcie. GALERIA
Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?