Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1790
1837
3489084

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Podróż do wnętrza Ziemi

phoca thumb m image00322 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 5b odbyli „podróż do wnętrza Ziemi". Dzieci dowiedziały się jak wygląda kopalnia głębinowa z pokładami soli. Uczniowie zjechali windą na poziom 600 metrów pod powierzchnią ziemi (zjazd był „kosmicznie" szybki), a następnie przeszli wyrobiskami korytarzowymi, żeby zobaczyć wyeksploatowane komory solne. Ponadto mieli możliwość zobaczenia maszyn używanych w podziemnym górnictwie solnym oraz wysłuchania prelekcji dotyczącej historii powstania złóż i zastosowania soli. Pytacie gdzie to było? W kopalni Soli „Kłodawa" - zobaczcie sami GALERIA

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?