Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
2574
1837
3489868

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

BBC LIVE CLASSES – międzynarodowe lekcje języka angielskiego online

phoca thumb m image003W okresie od listopada 2021 do maja 2022, uczniowie klas 4-8 wraz z nauczycielami języka angielskiego, panią Joanną Dominiak oraz panią Bogumiłą Stanoch, po raz drugi wzięli udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym Live Classes. Projekt zorganizowany został przez wydawnictwo Pearson we współpracy z BBC, a jego celem było doskonalenie kompetencji komunikacyjnych w języku angielskim oraz umożliwienie uczniom kontaktu z ich rówieśnikami z innych państw. W ramach projektu, uczniowie uczestniczyli w cyklu lekcji online prowadzonych przez wykładowców z Wielkiej Brytanii. Tematyka zajęć dostosowana była do wieku i poziomu językowego uczniów, którzy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii cyfrowych, porozmawiać o zaletach i wadach posiadania smartphone, zdrowym odżywianiu oraz sporcie (sporty ekstremalne w Wielkiej Brytanii). Językiem wykładowym był język angielski. Oprócz uczniów z Polski, w lekcjach uczestniczyli ich rówieśnicy m.in. z: Grecji, Czech, Włoch, Turcji, Hiszpanii, Meksyku, Argentyny oraz Wietnamu. Nasi uczniowie zaprezentowali również swoje umiejętności wykonując na koniec każdych zajęć prezentację w aplikacji Padlet. 20 czerwca, na podsumowanie projektu, każda z osób otrzymała dyplom uczestnika. Wszystkim uczestnikom projektu gratulujemy umiejętności językowych oraz wzorowego reprezentowania naszej szkoły na arenie międzynarodowej.Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?