Twoje IP: 44.192.114.32

CertyfikatDzienSportu1

PieknaNaszaPolskaCała

BBC LIVE CLASSES – międzynarodowe lekcje języka angielskiego online

phoca thumb m image003W okresie od listopada 2021 do maja 2022, uczniowie klas 4-8 wraz z nauczycielami języka angielskiego, panią Joanną Dominiak oraz panią Bogumiłą Stanoch, po raz drugi wzięli udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym Live Classes. Projekt zorganizowany został przez wydawnictwo Pearson we współpracy z BBC, a jego celem było doskonalenie kompetencji komunikacyjnych w języku angielskim oraz umożliwienie uczniom kontaktu z ich rówieśnikami z innych państw. W ramach projektu, uczniowie uczestniczyli w cyklu lekcji online prowadzonych przez wykładowców z Wielkiej Brytanii. Tematyka zajęć dostosowana była do wieku i poziomu językowego uczniów, którzy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii cyfrowych, porozmawiać o zaletach i wadach posiadania smartphone, zdrowym odżywianiu oraz sporcie (sporty ekstremalne w Wielkiej Brytanii). Językiem wykładowym był język angielski. Oprócz uczniów z Polski, w lekcjach uczestniczyli ich rówieśnicy m.in. z: Grecji, Czech, Włoch, Turcji, Hiszpanii, Meksyku, Argentyny oraz Wietnamu. Nasi uczniowie zaprezentowali również swoje umiejętności wykonując na koniec każdych zajęć prezentację w aplikacji Padlet. 20 czerwca, na podsumowanie projektu, każda z osób otrzymała dyplom uczestnika. Wszystkim uczestnikom projektu gratulujemy umiejętności językowych oraz wzorowego reprezentowania naszej szkoły na arenie międzynarodowej.