Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1894
1837
3489188

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Podsumowanie pracy Szkolnego Klubu Miłośników Książek

Podsumowanie pracy SKMKsiążekRok szkolny 2021/2022 powoli dobiega końca. Był to drugi rok działalności Szkolnego Klubu Miłośników Książek, którego spotkania odbywały się raz w miesiącu, w bibliotece szkolnej. W tym roku klub miał aż 11 członków (z klas: 5, 7 i 8). Cieszymy się, że liczba chętnych osób, biorących udział w spotkaniach, wzrosła względem pierwszego roku. W ubiegłym tygodniu członkowie klubu zostali zaproszeni na krótkie, pożegnalne spotkanie. Otrzymali pamiątkowy dyplom oraz zakładki do książek.

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?