Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
2512
1837
3489806

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Mama i tata - najpiękniejsze słowa świata

phoca thumb m image007Dzień Mamy i Dzień Taty to piękne święta. Sześciolatki zaprosiły swoich rodziców na piknik do pięknego zamku w miejscowości Gutów. W otoczeniu zamku jest park, po którym spacerowały oswojone kucyki i alpaka. Dalej są ładne stawy, po których dzieci wraz z rodzicami pływały rowerami wodnymi. Była też wspaniała zabawa na dmuchańcach, spacer po mini zoo i jazda kolejką. Po wysłuchaniu programu artystycznego na twarzy rodziców można było zauważyć wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Dzień był wspaniały.

 

 


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?