Twoje IP: 44.192.114.32

CertyfikatDzienSportu1

PieknaNaszaPolskaCała

Wycieczka do Pragi

phoca thumb m 2eW dniach 30 maja - 1 czerwca uczniowie klas 7e i 8a wzięli udział w długo wyczekiwanej wycieczce do Pragi. W ciągu trzech dni zwiedzili najpiękniejsze zabytki Pragi: dzielnicę żydowską Jozefov, Bulwar nad Wełtawą, Vaclavskie Namesti, Ratusz Staromiejski ze słynnym zegarem 'Orloy', Zamek Praski, Bazylikę Św. Jerzego, Złotą Uliczkę oraz katedrę Św. Wita. Pierwszego dnia udali się jeszcze na wieczorny spacer po Moście Karola. Drugiego dnia bawili się w Galerii Figur Woskowych, a trzeciego - na pożegnanie z miastem - odbyli rejs po Wełtawie. Później spacerowali po słynnym Skalnym Miescie - Ardspach. Najwytrwalsi pokonali dłuższą trasę, aby nie przegapić największych atrakcji m.in. Mysiej Dziury. Wszystkim dopisywały świetne humory i wilczy apetyt. Podróżnikom sprzyjała także pogoda, gdyż przez cały czas świeciło słońce, a nad nimi rozpościerało się błękitne niebo.