Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
2658
1837
3489952

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Wycieczka do Pragi

phoca thumb m 2eW dniach 30 maja - 1 czerwca uczniowie klas 7e i 8a wzięli udział w długo wyczekiwanej wycieczce do Pragi. W ciągu trzech dni zwiedzili najpiękniejsze zabytki Pragi: dzielnicę żydowską Jozefov, Bulwar nad Wełtawą, Vaclavskie Namesti, Ratusz Staromiejski ze słynnym zegarem 'Orloy', Zamek Praski, Bazylikę Św. Jerzego, Złotą Uliczkę oraz katedrę Św. Wita. Pierwszego dnia udali się jeszcze na wieczorny spacer po Moście Karola. Drugiego dnia bawili się w Galerii Figur Woskowych, a trzeciego - na pożegnanie z miastem - odbyli rejs po Wełtawie. Później spacerowali po słynnym Skalnym Miescie - Ardspach. Najwytrwalsi pokonali dłuższą trasę, aby nie przegapić największych atrakcji m.in. Mysiej Dziury. Wszystkim dopisywały świetne humory i wilczy apetyt. Podróżnikom sprzyjała także pogoda, gdyż przez cały czas świeciło słońce, a nad nimi rozpościerało się błękitne niebo.
Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?