Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
2185
1837
3489479

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Dzień Dziecka 2022

phoca thumb m image4abcd22W środę, 1 czerwca 2022 roku, obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z okazji tego święta wychowawcy poszczególnych klas zorganizowali liczne atrakcje. Odbywały się zajęcia w plenerze, wycieczki, wyjścia klasowe, liczne gry i zabawy. Uczniowie klas czwartych spędzili ten dzień wspólnie, rozpoczynając go śniadaniem na trawie. Było wiejskie śniadanie, śniadanie królewskie, śniadanie sportowe oraz w kapeluszach na głowie. Następnie, podzieleni na zespoły, stanęli przed różnorodnymi zadaniami. Rywalizowali w sztafecie, pokonywali tor przeszkód, rozwiązywali łamigłówki językowe i matematyczne, bawili się w kalambury i wzięli udział w biegu kelnerów. Pozostali uczniowie naszej szkoły, ci młodsi oraz starsi, mieli własny sposób na spędzenie tego dnia: odbywały się wycieczki po Kaliszu, Gołuchowie, czy Opatówku, wyjścia do kina, parku i Miasteczka Ruchu Drogowego oraz na lody, Pola Marsowe i trampoliny. Ci, którzy wybrali wspólne spotkania w klasie, także zorganizowane mieli liczne atrakcje: gry zręcznościowe, planszowe, kalambury, piżama party, pizzę, pikniki w klasie i oglądanie filmów, karaoke oraz taniec, a nawet bitwy na poduszki! Były też upominki, balony, wata cukrowa, mnóstwo uśmiechów i radości.

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?