Twoje IP: 44.192.114.32

CertyfikatDzienSportu1

PieknaNaszaPolskaCała

Dzień Dziecka 2022

phoca thumb m image4abcd22W środę, 1 czerwca 2022 roku, obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z okazji tego święta wychowawcy poszczególnych klas zorganizowali liczne atrakcje. Odbywały się zajęcia w plenerze, wycieczki, wyjścia klasowe, liczne gry i zabawy. Uczniowie klas czwartych spędzili ten dzień wspólnie, rozpoczynając go śniadaniem na trawie. Było wiejskie śniadanie, śniadanie królewskie, śniadanie sportowe oraz w kapeluszach na głowie. Następnie, podzieleni na zespoły, stanęli przed różnorodnymi zadaniami. Rywalizowali w sztafecie, pokonywali tor przeszkód, rozwiązywali łamigłówki językowe i matematyczne, bawili się w kalambury i wzięli udział w biegu kelnerów. Pozostali uczniowie naszej szkoły, ci młodsi oraz starsi, mieli własny sposób na spędzenie tego dnia: odbywały się wycieczki po Kaliszu, Gołuchowie, czy Opatówku, wyjścia do kina, parku i Miasteczka Ruchu Drogowego oraz na lody, Pola Marsowe i trampoliny. Ci, którzy wybrali wspólne spotkania w klasie, także zorganizowane mieli liczne atrakcje: gry zręcznościowe, planszowe, kalambury, piżama party, pizzę, pikniki w klasie i oglądanie filmów, karaoke oraz taniec, a nawet bitwy na poduszki! Były też upominki, balony, wata cukrowa, mnóstwo uśmiechów i radości.