Twoje IP: 44.192.114.32

CertyfikatDzienSportu1

PieknaNaszaPolskaCała

Podsumowanie XVI Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego im. Marii Konopnickiej

Lucja23 maja 2022 roku nastąpiło podsumowanie XVI Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego im. Marii Konopnickiej, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu, pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza, pana Krystiana Kinastowskiego. Komisja konkursowa w składzie: Anna Górska-Matyjasz - pedagog, poetka, córka Eligiusza Kor-Walczaka, Andrzej Zmyślony - literat, felietonista, twórca i reżyser widowisk artystycznych oraz Agnieszka Naskręcka - nauczyciel języka polskiego Szkoły Podstawowej nr 10 w Kaliszu dokonała oceny 57 wierszy napisanych przez uczniów klas drugich i trzecich. Miło nam poinformować, że w kategorii klas trzecich nagrodę otrzymała Łucja Pipia z klasy 3d. Serdecznie gratulujemy!