Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1852
1837
3489146

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Podsumowanie XVI Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego im. Marii Konopnickiej

Lucja23 maja 2022 roku nastąpiło podsumowanie XVI Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego im. Marii Konopnickiej, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu, pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza, pana Krystiana Kinastowskiego. Komisja konkursowa w składzie: Anna Górska-Matyjasz - pedagog, poetka, córka Eligiusza Kor-Walczaka, Andrzej Zmyślony - literat, felietonista, twórca i reżyser widowisk artystycznych oraz Agnieszka Naskręcka - nauczyciel języka polskiego Szkoły Podstawowej nr 10 w Kaliszu dokonała oceny 57 wierszy napisanych przez uczniów klas drugich i trzecich. Miło nam poinformować, że w kategorii klas trzecich nagrodę otrzymała Łucja Pipia z klasy 3d. Serdecznie gratulujemy!

 

 


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?