Twoje IP: 44.192.114.32

CertyfikatDzienSportu1

PieknaNaszaPolskaCała

Szkolny Konkurs Wiedzy o Kaliszu

phoca thumb m image00630 maja 2022 roku odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Kaliszu. Do rozwiązywania zadań konkursowych przystąpiły zespoły reprezentujące poszczególne klasy trzecie. Dzieci wykazały się bardzo dużą wiedzą o naszym mieście, a rywalizacja była niezwykle zacięta. Miło nam poinformować, że I miejsce w konkursie zdobyli Mikołaj Nowak oraz Pola Zajdel z klasy 3c. Pozostałe miejsca na podium, po dogrywce, wywalczyli – Paulina Siwińska i Julia Kmiecik z klasy 3d oraz Bartosz Mazurkiewicz i Wiktor Grucela z klasy 3a. Tuż za podium uplasowały się Julia Żeczow i Zofia Szpulecka z klasy 3b. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody i pamiątkowe dyplomy. Konkurs zorganizowały panie: Wioletta Biniaszczyk, Małgorzata Kornacka, Ewa Korzewska i Anna Marczyńska. W jury zasiadły panie: Maria Kujawa, Kamila Krystera i Katarzyna Ławniczak-Górska.