Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
2566
1837
3489860

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Kaliszu

phoca thumb m image00630 maja 2022 roku odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Kaliszu. Do rozwiązywania zadań konkursowych przystąpiły zespoły reprezentujące poszczególne klasy trzecie. Dzieci wykazały się bardzo dużą wiedzą o naszym mieście, a rywalizacja była niezwykle zacięta. Miło nam poinformować, że I miejsce w konkursie zdobyli Mikołaj Nowak oraz Pola Zajdel z klasy 3c. Pozostałe miejsca na podium, po dogrywce, wywalczyli – Paulina Siwińska i Julia Kmiecik z klasy 3d oraz Bartosz Mazurkiewicz i Wiktor Grucela z klasy 3a. Tuż za podium uplasowały się Julia Żeczow i Zofia Szpulecka z klasy 3b. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody i pamiątkowe dyplomy. Konkurs zorganizowały panie: Wioletta Biniaszczyk, Małgorzata Kornacka, Ewa Korzewska i Anna Marczyńska. W jury zasiadły panie: Maria Kujawa, Kamila Krystera i Katarzyna Ławniczak-Górska.

 Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?