Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
2355
1837
3489649

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Co się liczy w sporcie?"

phoca thumb m zdj.1W roku szkolnym 2021/2022 klasa 3d wraz z wychowawczynią Beatą Mironowicz wzięła udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Co się liczy w sporcie?" zorganizowanym przez fundację Uniwersytetu Dzieci w Klasie. Na zajęciach rozwijających uczniowie poznali zastosowanie matematyki w architekturze, projektowaniu mody, dietetyce, ekonomii i logistyce. Motywem przewodnim cyklu lekcji był sport. Dzieci przekonały się, że „królową nauk" mogą spotkać na każdym kroku - dowiedziały się, ile kalorii jest w diecie sportowca, jak z trójkątów zaprojektować strój sportowy, w jaki sposób oszacować budżet lodowiska, obliczyć powierzchnię ringu, trasę maratonu oraz jakie bryły kryją się w stadionie. Dzięki realizacji projektu dzieci rozwinęły kreatywność oraz wzmocniły umiejętność samodzielnego, logicznego i krytycznego myślenia. Projekt zakończyły otrzymaniem indeksów.

 


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?