Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
2528
1837
3489822

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Konkurs poetycki Kołysanka - usypianka rozstrzygnięty

phoca thumb m image016Na pewno chcielibyście usłyszeć piękną "kołysankę - usypiankę" śpiewaną lub recytowaną do snu. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej stworzyli swoistą galerię poetyckich kołysanek. Do tego każde dziecko wykonało pracę plastyczną. Wszyscy autorzy zostali nagrodzeni. Otrzymali dyplomy i nagrodę książkową z audiobookiem ufundowaną przez Stowarzyszenie Stacja Inspiracja. Mali poeci brali udział w spotkaniu z panią Agnieszką Frączek. Wręczyli napisane przez siebie kołysanki i wykonane rysunki. Poetka była mile zaskoczona. Jesteśmy dumni z poetyckich poczynań naszych uczniów. Życzymy Wam dalszych sukcesów w dziedzinie twórczości poetyckiej.

Oto nagrodzeni:

I miejsce: Michał Siwik, Julia Słowik, Lena Reksa, Laura Kołodziejczyk-Skorupa, Sara Azuka, Hanna Przyjazna, Lena Matczak, Liliana Bronz;
II miejsce: Nela Walczak, Aleksandra Skonieczna, Kornelia Zakrzewska;
III miejsce: Antoni Kuśmierczak, Jagoda Kowalczyk, Marcjanna Pogorzelec.

 


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?