Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
2222
1837
3489516

Twoje IP: 44.192.114.32

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 

Puchar
Certyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

XXIX Miejski Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej

phoca thumb m 2Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, doceniając dorobek literacki Marii Konopnickiej oraz jej wkład w działalność patriotyczną, ustanowił rok 2022 Rokiem Marii Konopnickiej. Nasze uczennice także uczciły pamięć jednej z najwybitniejszych pisarek polskich i wzięły udział w XXIX Miejskim Konkursie Recytatorskim im. Marii Konopnickiej zorganizowanym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kalisza, Pana Krystiana Kinastowskiego. Przedsięwzięcie odbyło się 18 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Kaliszu, a naszą placówkę w kategorii klas IV-VI reprezentowały: Maja Andrzejak z 4c oraz Magdalena Bąk z 5c; natomiast w grupie starszej VII – VIII: Iga Lewandowska z 8b i Maja Pietrzak z 8e. Dziewczęta przygotowały po dwa utwory liryczne poetki. Jesteśmy bardzo dumni z wystąpienia wszystkich uczennic, zaś jury szczególnie doceniło piękną recytację Mai Andrzejak oraz Igi Lewandowskiej - obie zdobyły III miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?