logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1211
1583
2972243

Twoje IP: 44.197.197.23

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki SzkolneCertyfikat BBC

 

 

dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

  Wf1
 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego "Einer von der Besten”

NiemieckiW piątek 14 maja 2021 r. odbył się międzyszkolny konkurs języka niemieckiego "Einer von der Besten" nawiązujący swoją formą do znanego teleturnieju "1 z 10". Konkurs został przygotowany przez nauczycieli języka niemieckiego ze Szkoły Podstawowej Nr 8 oraz Szkoły Podstawowej Nr 9 i był adresowany do uczniów klas siódmych. Z naszej szkoły wzięły w nim udział laureatki etapu szkolnego: Hania Kaczała z klasy 7b, Amelia Janiszewska z klasy 7c i Dominika Potaś z klasy 7d. Wszyscy uczniowie, chociaż odpowiadali pod presją czasu na pytania prowadzącego, wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności językowych. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Dominika Potaś zajęła II miejsce ex eaquo z uczennicą ze Szkoły Podstawowej Nr 9. Gratulujemy! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a laureaci również nagrody rzeczowe.


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?