Twoje IP: 44.197.197.23

DyplomAZonkile

Wf1

PieknaNaszaPolskaCała

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego "Einer von der Besten”

NiemieckiW piątek 14 maja 2021 r. odbył się międzyszkolny konkurs języka niemieckiego "Einer von der Besten" nawiązujący swoją formą do znanego teleturnieju "1 z 10". Konkurs został przygotowany przez nauczycieli języka niemieckiego ze Szkoły Podstawowej Nr 8 oraz Szkoły Podstawowej Nr 9 i był adresowany do uczniów klas siódmych. Z naszej szkoły wzięły w nim udział laureatki etapu szkolnego: Hania Kaczała z klasy 7b, Amelia Janiszewska z klasy 7c i Dominika Potaś z klasy 7d. Wszyscy uczniowie, chociaż odpowiadali pod presją czasu na pytania prowadzącego, wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności językowych. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Dominika Potaś zajęła II miejsce ex eaquo z uczennicą ze Szkoły Podstawowej Nr 9. Gratulujemy! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a laureaci również nagrody rzeczowe.