logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
295
2013
2714584

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Międzynarodowy Dzień Matematyki

phoca thumb m plakat1912 marca w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki. W tym dniu, na lekcjach matematyki, uczniowie rozwiązywali łamigłówki oraz rebusy. Wśród atrakcji znalazło się również matematyczne "Koło fortuny". W ramach Dnia Matematyki chętni uczniowie przygotowali plakaty i prezentacje na temat królowej nauk. Matematyko, żyj nam sto lat!

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?