logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
159
2013
2714448

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Światowy Dzień Trisomii

Trisomia121 marca przypada Światowy Dzień Trisomii. Pomysłodawcą tego święta był Stylianos E. Antonarakis, genetyk z uniwersytetu w Genewie. Data ta wiąże się z istotą zaburzenia - trisomią 21 chromosomu. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu pt. „(Nie)zwykłe dziewczyny”, które kochają życie. Jedna z nich, Zuzanna jest uczennicą naszej szkoły, a druga – Łucja, mieszka niedaleko stolicy. Życzymy, abyście mieli tyle radości i samozaparcia w pokonywaniu trudów życia, co one!

https://tiny.pl/rkmvw 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?