logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
297
2013
2714586

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Płazy na lekcji w klasie 6c

phoca thumb m piotr kucharczykNa lekcji biologii uczniowie klasy 6c postanowili lepiej poznać i zrozumieć temat związany z płazami. Są one kręgowcami wodno - lądowymi i należą do nich: salamandry, traszki, żaby, kumaki, ropuchy. W celu utrwalenia wiadomości dzieci wykonały z plasteliny modele wybranych przez siebie płazów ogoniastych i bezogonowych. Nie było łatwo, ale efekty są zdumiewające. Zobaczcie sami!

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?