Twoje IP: 3.227.235.183

SP17 drzwi otwarte2

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Dokarmianie zwierząt w zimowym pejzażu"

phoca thumb m jakub wr - 1cUczniowie klas młodszych naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Dokarmianie zwierząt w zimowym pejzażu, organizowanym cyklicznie przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu. Jury wśród 45. nadesłanych prac dostrzegło wyjątkowość dzieł trójki naszych dzieci.

Jakub Wróż z klasy 1c wykonał pracę plastyczną, którą wywalczył II miejsce w kategorii klas pierwszych. W kategorii klas drugich doceniono talent Poli Zajdel z klasy 2c. Jej dzieło także uplasowało się na II miejscuJakub Bruź z klasy 2c za swoją pracę został wyróżniony.

Gratulujemy sukcesu!