logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
283
2013
2714572

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Dokarmianie zwierząt w zimowym pejzażu"

phoca thumb m jakub wr - 1cUczniowie klas młodszych naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Dokarmianie zwierząt w zimowym pejzażu, organizowanym cyklicznie przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu. Jury wśród 45. nadesłanych prac dostrzegło wyjątkowość dzieł trójki naszych dzieci.

Jakub Wróż z klasy 1c wykonał pracę plastyczną, którą wywalczył II miejsce w kategorii klas pierwszych. W kategorii klas drugich doceniono talent Poli Zajdel z klasy 2c. Jej dzieło także uplasowało się na II miejscuJakub Bruź z klasy 2c za swoją pracę został wyróżniony.

Gratulujemy sukcesu!

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?