Twoje IP: 3.236.118.7

SP17 drzwi otwarte2

Certyfikat BBC

Ada nie próżnuje! Jesteśmy z Niej dumni!

phoca thumb m 20210209 121659We wtorek 9 lutego nasza koleżanka - Ada Jarek - została zaproszona przez Prezydenta Miasta Kalisza po odbiór szczególnej nagrody. Władze miasta dostrzegły wkład Ady w rozwój kultury naszej małej Ojczyzny. Podczas Inauguracji Roku Kulturalnego 2020/2021 uczennica klasy 5b otrzymała List gratulacyjny od Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia muzyczne oraz reprezentowanie Kalisza na ogólnopolskich scenach w kategorii wokalistka. Warto przypomnieć, że Ada Jarek jest uczennicą Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu, w którym uczy się śpiewu oraz gry na pianinie. Bierze udział w różnych konkursach wokalnych ogólnopolskich i międzynarodowych.

Jej osiągnięcia są imponujące! Tylko w tym roku szkolnym Ada zdobyła:

- 1. miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej "ŚREMSKA NUTA" w Śremie (październik 2020),

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki "Kwietnik" Kutno (październik 2020),

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Filmowej o "Złoty Laur" Poznań (listopad 2020),

- wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej "Hu Hu Ha 2020" w Warszawie (grudzień 2020),

- 2. miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Dzisiaj w Betlejem" Szczecin (styczeń 2021),

- GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Kalejdoskop Talentów - "Digi Talenty" (styczeń 2021),

- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd "Gloria" w Kielcach (styczeń 2021).

Była również:

- finalistką Ogólnopolskiego Festiwalu "Piosenki Jana Wojdaka" w Krakowie (listopad 2020),

- finalistką Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd w Krakowie (styczeń 2021),

- finalistką Międzynarodowego Konkursu Wokalnego w Krakowie "The Golden Voice" (styczeń 2021).

Jak widać, Ada jest prawdziwą gwiazdą, nie tylko naszej klasy. Wielokrotnie mogliśmy podziwiać Jej talent podczas uroczystości szkolnych, a obecnie chętnie śledzimy go w Internecie. Małą próbkę talentu naszej Ady zobaczyć możecie pod poniższym adresem:

Gratulujemy naszej koleżance i życzymy dalszych sukcesów!

Dumni uczniowie klasy 5b wraz z wychowawczynią.