Twoje IP: 54.236.58.220

SP17 drzwi otwarte

ZAPRASZAMY DO SIEDEMNASTKI

Szanowni Państwo, Kochane Dzieci,

od 1 lutego rusza rekrutacja do szkół. Co roku gościliśmy w murach siedemnastki naszych przyszłych "klientów", zapraszaliśmy ich do klas, sal gimnastycznych, stołówki. W tym roku szkolnym, niestety, nie możemy w dotychczasowej formie zapoznać Was z naszą ofertą. Przygotowaliśmy jednak dla wszystkich zainteresowanych coś niezwykłego - wirtualne wersje "Drzwi otwartych".

Film zmontowany przez absolwenta naszej szkoły Tymoteusza Ostrowskiego. Miłego oglądania!

Prezentacja - klikając na ruchome elementy, krok po kroku, odkrywać będziecie tajemnice naszej szkoły.

Promocja