logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
333
1625
2624260

Twoje IP: 54.236.58.220

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

ZAPRASZAMY DO SIEDEMNASTKI

Szanowni Państwo, Kochane Dzieci,

od 1 lutego rusza rekrutacja do szkół. Co roku gościliśmy w murach siedemnastki naszych przyszłych "klientów", zapraszaliśmy ich do klas, sal gimnastycznych, stołówki. W tym roku szkolnym, niestety, nie możemy w dotychczasowej formie zapoznać Was z naszą ofertą. Przygotowaliśmy jednak dla wszystkich zainteresowanych coś niezwykłego - wirtualne wersje "Drzwi otwartych".

 

 Film zmontowany przez absolwenta naszej szkoły Tymoteusza Ostrowskiego. Miłego oglądania!

1

 

 

 Prezentacja - klikając na ruchome elementy, krok po kroku, odkrywać będziecie tajemnice naszej szkoły. 

Promocja

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?