logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1224
2688
2694071

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Muzea wirtualnie

phoca thumb m beztytuu

Z uwagi na sytuację epidemiczną nie mamy możliwości zabrania naszych uczniów do ważnych kulturowo miejsc. Nie powstrzymało to jednak naszej chęci umożliwienia pokazywania dzieciom Polski. Uczniowie naszej szkoły wirtualnie przenieśli się w odległe zakątki kraju, uczestnicząc w lekcjach muzealnych. Byliśmy z wizytą w krzyżackim Malborku, poruszaliśmy się śladami Kazimierza Wielkiego po Wawelu, zwiedzaliśmy także dawną stolicę w czasach renesansowych. Ponadto przenieśliśmy się do Warszawy, aby zobaczyć Łazienki Królewskie w trakcie powstania listopadowego. Odwiedziliśmy także Muzeum Powstania Warszawskiego, by dowiedzieć się, jak wyglądał powszedni dzień powstańca w 1944 roku oraz POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich, aby posłuchać opowieści o powstaniu w getcie. Były to bardzo interesujące podróże.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?