logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1332
2688
2694179

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Maraton Pisania Listów 2020

Amnesty"Zrób pierwszy krok z wiarą. Nie musisz widzieć całej drogi.

Po prostu zrób pierwszy krok".

                                                                     Martin Luther King


W tym roku, po raz kolejny, wzięliśmy udział w Maratonie Pisania Listów. Jest to coroczna akcja odbywająca się w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka, mająca na celu ochronę ludzkich praw. W dniach 7 - 10 grudnia uczniowie ósmych klas pisali listy, w formie online, w obronie GUSTAVO GATICA z CHILE. Listów było mniej niż w roku ubiegłym, tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas, aby pomóc innym. W akcję najbardziej zaangażowali się uczniowie klasy 8f. Pisaliśmy listy zmieniające życie!

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?