Twoje IP: 3.232.133.141

Maraton Pisania Listów 2020

Amnesty"Zrób pierwszy krok z wiarą. Nie musisz widzieć całej drogi.

Po prostu zrób pierwszy krok".

Martin Luther King

W tym roku, po raz kolejny, wzięliśmy udział w Maratonie Pisania Listów. Jest to coroczna akcja odbywająca się w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka, mająca na celu ochronę ludzkich praw. W dniach 7 - 10 grudnia uczniowie ósmych klas pisali listy, w formie online, w obronie GUSTAVO GATICA z CHILE. Listów było mniej niż w roku ubiegłym, tym bardziej dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas, aby pomóc innym. W akcję najbardziej zaangażowali się uczniowie klasy 8f. Pisaliśmy listy zmieniające życie!