logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
243
1625
2624170

Twoje IP: 54.236.58.220

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

"Balladyna" - projekty

phoca thumb m malinyLekturą ,,Balladyny" mogliśmy delektować się jeszcze przed zamknięciem szkół podczas ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, w której nasza szkoła corocznie bierze udział. Jednakże jest to jeden z wielu elementów innowacyjnego podejścia do omawiania lektur w naszej placówce - ,,Lektura szkolna inaczej niż zwykle". Stawiamy na kreatywność naszych uczniów, ich twórcze podejście do dzieł wieszczów. Zadajemy kłam stwierdzeniu, iż młodzież nie rozumie literatury pięknej i nie potrafi czerpać z dorobku minionych pokoleń. Sami oceńcie, jak nasi uczniowie z klas 7b i 7e wykorzystali swoją wiedzę... zapraszamy do galerii.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?