Twoje IP: 54.236.58.220

SP17 drzwi otwarte

"Balladyna" - projekty

phoca thumb m malinyLekturą ,,Balladyny" mogliśmy delektować się jeszcze przed zamknięciem szkół podczas ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, w której nasza szkoła corocznie bierze udział. Jednakże jest to jeden z wielu elementów innowacyjnego podejścia do omawiania lektur w naszej placówce - ,,Lektura szkolna inaczej niż zwykle". Stawiamy na kreatywność naszych uczniów, ich twórcze podejście do dzieł wieszczów. Zadajemy kłam stwierdzeniu, iż młodzież nie rozumie literatury pięknej i nie potrafi czerpać z dorobku minionych pokoleń. Sami oceńcie, jak nasi uczniowie z klas 7b i 7e wykorzystali swoją wiedzę... zapraszamy do galerii.