Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
83
1476
2755885

Twoje IP: 3.238.173.209

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

"Siedemnastka" dla Sandry Wolniak

W imieniu SU jest nam niezmiernie miło poinformować, iż pierwsze rzeczy przeznaczone na loterię fantową i licytację na rzecz Sandry Wolniak trafiły dziś w ręce organizatorów Festynu "Sandrusiowe Love" w Koźminku. Wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz innym ludziom dobrego serca serdecznie dziękujemy za ofiarowane przedmioty i jednocześnie zachęcamy do włączania się w kolejne akcje!

 

Licytacje

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?