Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
107
1476
2755909

Twoje IP: 3.238.173.209

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Dzień Chłopaka

phoca thumb m 1430 września 2020 r. obchodziliśmy szkolny Dzień Chłopaka. Naszym sympatycznym chłopcom życzenia złożyła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Gabrysia Wichorska. Atrakcją obchodzonego święta był taniec szkolnego zespołu Sorriso pod kierunkiem pani Ewy Wiśniewskiej, jak również występ naszej zdolnej uczennicy Vanessy, która zatańczyła w stylu hip-hop (popping), wzbudzając gromki aplauz widowni. Ponadto, w ramach obchodów Dnia Chłopaka, odbyły się w szkole wybory "Chłopaka na medal", w których wyłoniono trzech zwycięzców.

 

Relację z występów, przygotowaną przez tatę Vanessy, można zobaczyć na jej kanale na YouTube.

Zapraszamy do oglądania!

 

  https://www.youtube.com/watch?v=p2flFC9UwAc

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?