Twoje IP: 3.238.147.211

Dzień Chłopaka

phoca thumb m 1430 września 2020 r. obchodziliśmy szkolny Dzień Chłopaka. Naszym sympatycznym chłopcom życzenia złożyła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Gabrysia Wichorska. Atrakcją obchodzonego święta był taniec szkolnego zespołu Sorriso pod kierunkiem pani Ewy Wiśniewskiej, jak również występ naszej zdolnej uczennicy Vanessy, która zatańczyła w stylu hip-hop (popping), wzbudzając gromki aplauz widowni. Ponadto, w ramach obchodów Dnia Chłopaka, odbyły się w szkole wybory "Chłopaka na medal", w których wyłoniono trzech zwycięzców.

Relację z występów, przygotowaną przez tatę Vanessy, można zobaczyć na jej kanale na YouTube.

Zapraszamy do oglądania!