logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
921
1407
2240969

Twoje IP: 3.236.126.69

Mieć fantazję

phoca thumb m 1„Mieć fantazję nie znaczy coś sobie wymyślać. To znaczy tworzyć coś z tego, co istnieje". Wiedzą o tym uczniowie klas 4-7, którzy mimo edukacji zdalnej i specyficznych warunków pracy nie przestali tworzyć i zaskakiwać swoją pomysłowością. W ramach lekcji techniki uczniowie, wykorzystując materiały dostępne w domu, wykonują nie tylko zadania pisemne, ale również rozmaite prace praktyczne.

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?