logo-bip godlo pl

Do wakacji pozostało 21.06.2019 24:00

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
873
1927
1511878

Twoje IP: 54.86.132.30

Szkolny Konkurs Przyrodniczy „Mapa Polski”

fot-mapa-polskiCelem konkursu było wykonanie wybranej mapy Polski (krajobrazowej, administracyjnej, fizycznej lub innej) dowolną techniką. W konkurs skierowany był do uczniów klas 5. Wzięło w nim udział 25 uczestników. Zaprezentowane prace okazały się bardzo ciekawe, barwne i pracochłonne. Część z nich wykonana została techniką wydzieranki z papieru i kulek inne kredkami i pisakami. Duża część uczestników wykorzystała do tego celu tworzywa naturalne: pieprz, gorczycę, ziele angielskie, liście laurowe, cynamon, kukurydzę, kaszę, zioła, len i inne nasiona. Dnia 20 marca 2013r. w auli szkoły nastąpiło podsumowanie konkursu.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?