logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1249
1770
2305118

Twoje IP: 35.172.233.215

Międzynarodowy Dzień Niewidomych

phoca thumb m img 20191015 09090815 października 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Niewidomych. Celem obchodów było przybliżenie naszym uczniom problematyki, dotyczącej osób niewidomych i niedowidzących oraz uwrażliwienie na ich potrzeby. Uczniowie wzięli aktywny udział w warsztatach „Zobacz niewidomego", zorganizowanych w auli szkolnej. Ponadto wychowankowie klas integracyjnych mieli możliwość doskonalenia percepcji słuchowej i orientacji przestrzennej podczas zabaw ruchowych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa pt. „Poznaj mój świat", dzięki której dzieci, za pomocą zmysłu dotyku, rozpoznawały przedmioty użytku codziennego. Wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?