logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
876
1752
1925047

Twoje IP: 34.226.244.70

Wieczorne czytanie "Katarynki" B. Prusa

W piątkowy wieczór, 27 września 2019 r., w naszej szkole zgromadzili się chętni uczniowie klas 5, by wspólnie wysłuchać treść noweli "Katarynka" B. Prusa. Lektorami byli starsi koledzy: Łukasz Balcerzak, Maksymilian Płaczek i Tobiasz Wybieralski z kl. 7b, Jan Filar z kl. 7c oraz Matylda Szuszkiewicz z kl. 7d. Następnie 5-klasiści obejrzeli film "Katarynka" w reżyserii S. Jędryki. Podziwiali również projekty dotyczące noweli i pisarza, które specjalnie dla nich przygotowali uczniowie klas 6. Na koniec mogli wejść do ciemni, by zgadnąć, jakie przedmioty się w niej znajdują. Wszyscy świetnie się bawili. Organizatorkami wieczoru były nauczycielki języka polskiego.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?