logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
53
1372
2716877

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Sukcesy naszych uczniów na Paraolimpiadzie Przedszkolaków!

phoca thumb m po3

Uczniowie klasy 1b Daniel Skorupa i Kamil Szymczak oraz uczeń oddziału przedszkolnego b Michał Siwik reprezentowali naszą szkołę na Paraolimpiadzie Przedszkolaków zorganizowanej przez Publiczne Przedszkole nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi „Razem" w Kaliszu. Nasi dzielni uczniowie zdobyli III miejsce. Z dumą przynieśli do szkoły puchar, dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy im sukcesu.

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?