logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
162
1372
2716986

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Klasowy sukces w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

phoca thumb m lapbook2

Uczniowie klasy 1b wzięli udział w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Wielkanocne zwyczaje i tradycje - lapbook". Dzieci przygotowały wspólną pracę bogato zdobioną symbolami świątecznymi, zagadkami, puzzlami i opisami zwyczajów. Ich lapbook zachwycił jury i uczniowie zdobyli I miejsce. Dzieci otrzymały barwny dyplom, książki słodycze. Sukces bardzo je ucieszył i upewnił, że razem mogą wiele osiągnąć.

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?