logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
98
1372
2716922

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Kubek świeżej wody dla mieszkańców Afryki

phoca thumb m m1

Uczniowie klasy 1b dołączyli do grona kaliszan wspierających budowę studni w Afryce. Zaniesione przez dzieci na miejsce zbiórki gazety, kartony, książki zostaną sprzedane, a uzyskane fundusze pozwolą na wykopanie kolejnej studni. Apelujemy do wszystkich uczniów o włączenie się do pomocy kościołowi w krajach misyjnych!

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?