logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1391
2688
2694238

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Klasa 4b integracyjna dzieli się swoimi zainteresowaniami

phoca thumb m igor nNa lekcji wychowawczej rozmawialiśmy o naszych zainteresowaniach, hobby. Poznaliśmy rodzaje i kategorie zainteresowań, które często pokrywają się z naszymi talentami i tym co lubimy dodatkowo robić poza szkołą. Wielu z nas ma uzdolnienia matematyczne, sportowe, rekreacyjne, artystyczne. Niektórzy lubią pływać i należą do klubów sportowych m.in. Julia, Ola, Igor N. Inni pięknie rysują, malują jak Lena, a nasza Zuzia uwielbia język angielski. Taniec jest pasją prawie wszystkich dziewcząt, a Vanessa ma nawet swojego bloga, gdzie dzieli się pozytywną energią. Dzisiaj twierdzicie, że warto rozwijać talenty, bo w przyszłości może będziecie pracować jako instruktorzy, trenerzy tańca, pływania, nauczyciele matematyki, języka angielskiego. Trzymam za Was kciuki - Wasz wychowawca.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?