Twoje IP: 18.206.83.16

SP17 drzwi otwarte2

Klasa 4b integracyjna dzieli się swoimi zainteresowaniami

phoca thumb m igor nNa lekcji wychowawczej rozmawialiśmy o naszych zainteresowaniach, hobby. Poznaliśmy rodzaje i kategorie zainteresowań, które często pokrywają się z naszymi talentami i tym co lubimy dodatkowo robić poza szkołą. Wielu z nas ma uzdolnienia matematyczne, sportowe, rekreacyjne, artystyczne. Niektórzy lubią pływać i należą do klubów sportowych m.in. Julia, Ola, Igor N. Inni pięknie rysują, malują jak Lena, a nasza Zuzia uwielbia język angielski. Taniec jest pasją prawie wszystkich dziewcząt, a Vanessa ma nawet swojego bloga, gdzie dzieli się pozytywną energią. Dzisiaj twierdzicie, że warto rozwijać talenty, bo w przyszłości może będziecie pracować jako instruktorzy, trenerzy tańca, pływania, nauczyciele matematyki, języka angielskiego. Trzymam za Was kciuki - Wasz wychowawca.