logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
156
1372
2716980

Twoje IP: 3.236.228.250

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Klasa 4b integracyjna obchodziła Międzynarodowy Dzień Osób Niewidomych

MiędzynarodowyW czwartek 19 listopada 2020 roku, na godzinie wychowawczej, pani Jolanta Baraniak opowiedziała całej naszej klasie 4b jak możemy pomagać osobom słabowidzącym i niewidomym. Pokazała nam wspaniałą prezentację na ten temat. W tym dniu dużo się dowiedzieliśmy o sławnych osobach niewidomych, które mogą być dla nas wzorem do naśladowania w wytrwałości, chęci nauki i realizacji celów, mimo trudności i ograniczeń. Przewodnicząca klasy 4b - Nikola Andrzejczak.
 
Prezentacja
 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?