Twoje IP: 3.236.228.250

SP17 drzwi otwarte2

Klasa 4b integracyjna obchodziła Międzynarodowy Dzień Osób Niewidomych

MiędzynarodowyW czwartek 19 listopada 2020 roku, na godzinie wychowawczej, pani Jolanta Baraniak opowiedziała całej naszej klasie 4b jak możemy pomagać osobom słabowidzącym i niewidomym. Pokazała nam wspaniałą prezentację na ten temat. W tym dniu dużo się dowiedzieliśmy o sławnych osobach niewidomych, które mogą być dla nas wzorem do naśladowania w wytrwałości, chęci nauki i realizacji celów, mimo trudności i ograniczeń. Przewodnicząca klasy 4b - Nikola Andrzejczak.

Prezentacja