Twoje IP: 18.206.83.16

SP17 drzwi otwarte2

Plakaty na Święto Niepodległości 11 listopada

phoca thumb m jakub czubak10 listopada, klasa 4b integracyjna świętowała zdalnie Dzień Niepodległości poprzez wspólne odśpiewanie hymnu narodowego, pogadankę historyczną i wykonanie plakatów. Dzieci narysowały znaki polskości, wolności i walki o nią. Przypomnieliśmy sobie, że Polacy chcą być podobni do orłów: cieszyć się ich wolnością, kochać życie, dążyć wciąż wyżej i osiągać wciąż więcej. Dzieci pokazały, że Orzeł jest ptakiem silnym, gotowym bronić swojego gniazda przed każdym wrogiem, tak jak Polacy gotowi byli do obrony swojej ojczyzny. Stwierdziliśmy, że każde dziecko może być patriotą i starać się, aby teraz oraz w przyszłości przynosić dumę Polsce.
                              Uczniowie klasy integracyjnej 4b z wychowawcą.