logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1268
2688
2694115

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Plakaty na Święto Niepodległości 11 listopada

phoca thumb m jakub czubak10 listopada, klasa 4b integracyjna świętowała zdalnie Dzień Niepodległości poprzez wspólne odśpiewanie hymnu narodowego, pogadankę historyczną i wykonanie plakatów. Dzieci narysowały znaki polskości, wolności i walki o nią. Przypomnieliśmy sobie, że Polacy chcą być podobni do orłów: cieszyć się ich wolnością, kochać życie, dążyć wciąż wyżej i osiągać wciąż więcej. Dzieci pokazały, że Orzeł jest ptakiem silnym, gotowym bronić swojego gniazda przed każdym wrogiem, tak jak Polacy gotowi byli do obrony swojej ojczyzny. Stwierdziliśmy, że każde dziecko może być patriotą i starać się, aby teraz oraz w przyszłości przynosić dumę Polsce.
                              Uczniowie klasy integracyjnej 4b z wychowawcą.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?