logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1277
2688
2694124

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Figurki bohaterów „Hobbita” stworzone przez uczniów klasy 6b

phoca thumb m 5Uczniowie klasy 6b omawiali na lekcjach języka polskiego lekturę „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Na ostatnich zajęciach z lekturą musieli wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Ich zadanie polegało na stworzeniu figurek ulubionych bohaterów powieści. Pojawili się m.in.: Thorin, Smaug i Gandalf.

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?