logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1385
2688
2694232

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Uczniowie klasy 6b realizowali projekt "Uczymy się tolerancji"

phoca thumb m 20201014 092722Uczniowie klasy 6b na lekcjach języka polskiego i zajęciach z wychowawcą realizowali projekt „Uczymy się tolerancji”. Omówili m. in. teksty literackie, w których bohaterem była osoba z niepełnosprawnością; osoba, uciekająca ze swojej ojczyzny z powodu wojny; osoba, zamieszkująca środowisko, w którym miesza się wiele kultur i religii. Uczniowie prowadzili dyskusję dot. postaw promowania tolerancji i przeciwdziałania dyskryminacji. Wykonali plakaty na temat tolerancji i akceptacji. Wspólnie uzupełnili plakat o haśle: „Jestem człowiekiem i mam prawo do…”. 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?