logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
1400
2688
2694247

Twoje IP: 18.206.83.16

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Dzień Drzewa 2020 w integracyjnej 4b

phoca thumb m drzewo 1W październiku klasa 4b integracyjna pamiętała o obchodach Światowego Dnia Drzewa. Uczniowie swoim strojem w odcieniach zieleni włączyli się w akcję „Drzewa dla klimatu”. Na planszach zawieszonych w auli rozpoznawali rodzaje drzew i dopasowywali naturalne liście, niektórzy wykonali zielniki. Ponadto, na lekcji przyrody, uczniowie rozmawiali o potrzebie sadzenia drzew i ochronie lasów.

 

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?