logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
147
2013
2714436

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

"Podziel się dobrym życzeniem"

phoca thumb m beztytuuWielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, najpiękniejszy czas w roku na który każdy z nas czeka z niecierpliwością. Święta kojarzą się z dobrocią, ciepłem i prezentami, a w tym szczególnym czasie staramy się wszyscy, aby nikt nie został zapomniany, czy pominięty. Dlatego nauczyciele bibliotekarze i uczniowie naszej szkoły zaproponowali akcję „Podziel się dobrym życzeniem". Wszystkie dobre słowa, które napełniają siłą, dodają otuchy i zapewniają, że nikt nie jest sam w tym trudnym czasie, możecie odczytać sami.

 

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?