Twoje IP: 3.227.235.183

SP17 drzwi otwarte2

"Podziel się dobrym życzeniem"

phoca thumb m beztytuuWielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, najpiękniejszy czas w roku na który każdy z nas czeka z niecierpliwością. Święta kojarzą się z dobrocią, ciepłem i prezentami, a w tym szczególnym czasie staramy się wszyscy, aby nikt nie został zapomniany, czy pominięty. Dlatego nauczyciele bibliotekarze i uczniowie naszej szkoły zaproponowali akcję „Podziel się dobrym życzeniem". Wszystkie dobre słowa, które napełniają siłą, dodają otuchy i zapewniają, że nikt nie jest sam w tym trudnym czasie, możecie odczytać sami.