Twoje IP: 3.227.235.183

SP17 drzwi otwarte2

Obchody Dnia Misia w klasach 1-3

phoca thumb m kola25 listopada obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tych trudnych dla naszych najmłodszych czytelników chwilach, kiedy każde dziecko spędza czas tylko w gronie rodziny, często ich pluszowy miś staje się dla nich najlepszym przyjacielem i powiernikiem najskrytszych tajemnic. Chcąc każdemu dziecku pomóc przejść przez czas pandemii, a jednocześnie upamiętnić ten szczególny dzień, nauczyciele - bibliotekarze przygotowali kilka propozycji zabaw. Każdy uczeń z klasy 1-3 otrzymał, poprzez platformę Teams, opowiadanie do przeczytania, zagadki do rozwiązania, czy puzzle do ułożenia. Dodatkową atrakcją była możliwość przysłania własnego zdjęcia wraz ze swoim ukochanym pluszakiem. Po informacjach zwrotnych i ilości przysłanych zdjęć śmiało można powiedzieć, że ta propozycja umilenia czasu odniosła zamierzony efekt. Bardzo się z tego cieszymy.