logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
230
2013
2714519

Twoje IP: 3.227.235.183

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

Obchody Dnia Misia w klasach 1-3

phoca thumb m kola25 listopada obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tych trudnych dla naszych najmłodszych czytelników chwilach, kiedy każde dziecko spędza czas tylko w gronie rodziny, często ich pluszowy miś staje się dla nich najlepszym przyjacielem i powiernikiem najskrytszych tajemnic. Chcąc każdemu dziecku pomóc przejść przez czas pandemii, a jednocześnie upamiętnić ten szczególny dzień, nauczyciele - bibliotekarze przygotowali kilka propozycji zabaw. Każdy uczeń z klasy 1-3 otrzymał, poprzez platformę Teams, opowiadanie do przeczytania, zagadki do rozwiązania, czy puzzle do ułożenia. Dodatkową atrakcją była możliwość przysłania własnego zdjęcia wraz ze swoim ukochanym pluszakiem. Po informacjach zwrotnych i ilości przysłanych zdjęć śmiało można powiedzieć, że ta propozycja umilenia czasu odniosła zamierzony efekt. Bardzo się z tego cieszymy.

 

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?