Twoje IP: 3.228.220.31

Mikołajki w Bibliotece

phoca thumb m dscf4473 1Mikołajki to wspaniały czas obdarowywania się prezentami. Czas miłych spotkań, podczas których można ze sobą porozmawiać lub wspólnie poczytać. Z tego właśnie powodu w piątek, 6 grudnia i w poniedziałek, 9 grudnia 2019 r., dzieci z klas 3d i 2e zostały zaproszone do biblioteki szkolnej. Miały możliwość wysłuchania opowiadania z książki „24 baśnie przed nastaniem Wigilii" w przekładzie Anny Matusik. Pod koniec miłego spotkania dzieci otrzymały, jak to bywa w Mikołajki, prezent – zakładkę wyprodukowaną własnoręcznie przez „skrzaty" Mikołaja oraz słodkiego, czekoladowego lizaka z jego podobizną.