logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
478
5274
2188921

Twoje IP: 34.204.193.85

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ZIMOWEJ

Konkurs piosenki zimowej zorganizowany został dla wychowanków świetlic szkolnych z klas I-III. Głównym celem konkursu było rozwijanie talentów muzycznych uczniów oraz propagowanie piosenek o tematyce zimowej. Dzieci wykonały swoje utwory do przygotowanych wcześniej podkładów muzycznych. Jury oceniało wykonawców pod względem czystości i poprawności wykonania oraz ogólnego wyrazu artystycznego. W skład zespołu oceniającego weszli: pan Marcin Wieczorek, kaliski trębacz i nauczyciel w szkole muzycznej oraz pani Barbara Dymalska, saksofonistka i laureatka wielu konkursów wokalnych. Podczas imprezy panowała miła i serdeczna atmosfera.  Talenty oraz wrażliwość muzyczna dzieci  została nagrodzona. Uczestnicy otrzymali dyplomy, wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe. Główne nagrody zdobyli: Zofia Petlińska kl. I (Szkoła Podstawowa nr 24), Ada Jarek kl. II (Szkoła Podstawowa nr 17), Natalia Bażega kl. III (Szkoła Podstawowa nr 17).

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?