1220539

Twoje IP: 52.91.90.122

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ZIMOWEJ

Konkurs piosenki zimowej zorganizowany został dla wychowanków świetlic szkolnych z klas I-III. Głównym celem konkursu było rozwijanie talentów muzycznych uczniów oraz propagowanie piosenek o tematyce zimowej. Dzieci wykonały swoje utwory do przygotowanych wcześniej podkładów muzycznych. Jury oceniało wykonawców pod względem czystości i poprawności wykonania oraz ogólnego wyrazu artystycznego. W skład zespołu oceniającego weszli: pan Marcin Wieczorek, kaliski trębacz i nauczyciel w szkole muzycznej oraz pani Barbara Dymalska, saksofonistka i laureatka wielu konkursów wokalnych. Podczas imprezy panowała miła i serdeczna atmosfera.  Talenty oraz wrażliwość muzyczna dzieci  została nagrodzona. Uczestnicy otrzymali dyplomy, wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe. Główne nagrody zdobyli: Zofia Petlińska kl. I (Szkoła Podstawowa nr 24), Ada Jarek kl. II (Szkoła Podstawowa nr 17), Natalia Bażega kl. III (Szkoła Podstawowa nr 17).