logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
360
5274
2188803

Twoje IP: 34.204.193.85

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE: SKRZYPCE

Podopieczni naszej świetlicy szkolnej kolejny raz mogli wziąć udział w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach umuzykalniających. Podczas nich uczniowie nie tylko dowiedzieli się, że skrzypce mają duszę, ale również uświadomili sobie, iż muzyka może zarówno uspokajać, jak i pobudzać, przez co stanowi jeden z najbardziej skutecznych sposobów wpływania na nastrój człowieka. Dzieci biorące udział w zajęciach miały możliwość wspólnego muzykowania z gościem specjalnym - panią Martą Mikołajczyk, która przeniosła uczniów w magiczny świat dźwięków dając im możliwość nie tylko poznania budowy skrzypiec, ale również zagrania na nich oraz wysłuchania specjalnie przygotowanych na tę okazję utworów.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?