im. dr. Bronisława Koszutskiego

Twoje IP: 54.162.118.107

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE: SKRZYPCE

Podopieczni naszej świetlicy szkolnej kolejny raz mogli wziąć udział w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach umuzykalniających. Podczas nich uczniowie nie tylko dowiedzieli się, że skrzypce mają duszę, ale również uświadomili sobie, iż muzyka może zarówno uspokajać, jak i pobudzać, przez co stanowi jeden z najbardziej skutecznych sposobów wpływania na nastrój człowieka. Dzieci biorące udział w zajęciach miały możliwość wspólnego muzykowania z gościem specjalnym - panią Martą Mikołajczyk, która przeniosła uczniów w magiczny świat dźwięków dając im możliwość nie tylko poznania budowy skrzypiec, ale również zagrania na nich oraz wysłuchania specjalnie przygotowanych na tę okazję utworów.