logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
357
5274
2188800

Twoje IP: 34.204.193.85

DZIEŃ WIEDZY O PINGWINACH

W piątek, 19 stycznia, w świetlicy szkolnej odbył się Świetlicowy Dzień Wiedzy o Pingwinach. Uczniowie wzięli udział w mini wykładzie poświęconym życiu i ochronie pingwinów, zajęciach muzycznych, ruchowych i plastycznych, które nawiązywały do tego wydarzenia. Na zakończenie dzieci wraz z wychowawcami świetlicy rozwiązały QUIZ oraz obejrzaly film o tych niezwykłych zwierzątkach.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?