Twoje IP: 34.239.160.113

Międzyszkolny konkurs plastyczny

konkurs2Świetlica 16.12.2015r. zorganizowała międzyszkolny konkurs „Świąteczne drzewko–choinka". Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i wyobraźni przestrzennej, kształtowanie sprawności manualnej oraz pielęgnowanie tradycji tworzenia ozdób bożonarodzeniowych.
Do konkursu przystąpiły chętne dzieci z klas I-III z kaliskich szkół. Technika wykonania pracy plastycznej była dowolna i zależała od inwencji twórczej dzieci.
Prace zostały ocenione przez jury, które brało pod uwagę samodzielność wykonania, kreatywność oraz estetykę. Jury wybrało 3 najładniejsze choinki, spełniające kryteria i nagrodziło drobnymi upominkami.