logo-bip godlo pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
33
1832
1706954

Twoje IP: 34.239.160.113

Międzyszkolny konkurs plastyczny

konkurs2Świetlica 16.12.2015r. zorganizowała międzyszkolny konkurs „Świąteczne drzewko–choinka". Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i wyobraźni przestrzennej, kształtowanie sprawności manualnej oraz pielęgnowanie tradycji tworzenia ozdób bożonarodzeniowych.
Do konkursu przystąpiły chętne dzieci z klas I-III z kaliskich szkół. Technika wykonania pracy plastycznej była dowolna i zależała od inwencji twórczej dzieci.
Prace zostały ocenione przez jury, które brało pod uwagę samodzielność wykonania, kreatywność oraz estetykę. Jury wybrało 3 najładniejsze choinki, spełniające kryteria i nagrodziło drobnymi upominkami.

Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?