Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 17
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Stefana Szolc - Rogozińskiego
w Kaliszu

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3b, 62-800 Kalisz
tel./fax: 62 765 34 33
sekretariat@sp17.kalisz.pl

Dzisiaj:
Wczoraj:
Wszyscy:
205
699
5030455

Twoje IP: 3.226.72.194

 

zapr1

SP17 drzwi otwarte2

 

Siatkarskie Osrodki Szkolne

 Dyplom Sprzatamy dla Polski 7

 

 

 

DyplomWielkoduchy

 

 

 

 Dyplom Akcja Zonkile 20232024

 

 

  

DyplomBohaterOn

 

 

 

PodziekowanieMaraton20232024

 

 

 

DyplomZapachSwiat

 

 

 

ZaswiadczenieTydzienAmerykanski

 

 

 

Podziekowanie NarodoweCzytanie2023

 

 

 

 Certyfikat Sprzatamy dla Polski

 

 

 

 Certyfikat SprzatanieSwiata2324

 

 

  

Dyplom Bieg Urwisa

 

 

 

Dyplom Rajd Wiosenne Majaki

 

 

 

 Dyplom Akcja Zonkile 20222023

 

 

 

Dyplom Sprzatamy dla Polski 5 edycja

 

 

 

  DyplomOgolnopolskiTurniejBezpieczenstwa

 

 

 DyplomRajdPTTKKamienieHistorii

 DyplomZielonyKadr

 

 

PodziekowanieSchronisko1

 SzkolaDoHymnuDyplom20221

 

 


 dyplomszkolapamieta2022

 

 

 Narodowe Czytanie - podziękowanie

 

 


DyplomBBC2122

 

 

PodziękowanieKlucze

 

 


Europa i ja

 


 Dyplom
 DzienIntegracji

 

 

DyplomZabawazeSztuka

 

 

 

SzkolaPamieta7

 

 


dyplom

 

 

 DyplomAZonkile

 

 

Podziękowanie20523

 

 

 

CertyfikatDzienSportu1  

 

 

PieknaNaszaPolskaCała

 

 

 

 

  

 

Wspieramy chore dzieci

phoca thumb m image000005Dobiegła końca trwająca w naszej szkole na przełomie listopada i grudnia zbiórka darów dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową, które są zmuszone przebywać na szpitalnym oddziale onkologicznym. Akcję, z inicjatywy pani Beaty Mironowicz, przeprowadziły w szkole Wielkoduchy. Dzieci przygotowały plakaty oraz informowały uczniów o akcji podczas wizyt w klasach, a na koniec rozpakowały i posegregowały złożone przez naszą społeczność szkolną dary. Ofiarowane zabawki, gry, książki, soczki, słoiczki z jedzeniem oraz musy owocowe trafią do Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Onkologicznymi w Poznaniu, która na co dzień troszczy się o małych pacjentów. Specjalną przesyłkę przygotowała klasa 2c, która własnoręcznie wykonała kartki z życzeniami dla dzieci zmagającymi się z chorobą. Mamy nadzieję, że życzenia, szczególnie te dotyczące powrotu do zdrowia, szybko się spełnią, a zebrane w naszej szkole podarunki umilą niełatwy czas leczenia.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom. Jak zwykle pokazaliście, że macie wielkie serca.

 


Copyright © 2013 - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Kaliszu

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?